Červík - Pája Strojové vyšívání

 

Vítejtejte na našich stránkách o strojovém vyšívání. 

Já jsem Červík.Pája a budu Vás těmito stránkymi provázet a pokud by jste chtěli více informací a nebo se zetat na to, co tu nenajdete, napište mi na můj e-mail cervik@cervik-paja.eu nebo na whatsApp : (naskenujte si QR kód do svého telefonu a napište mi)......

Pro naše výšivky vybíráme pouze kvalitní materiály, a to jak nitě, tak podkladový materiál, tedy to na co se bude vyšívat. Ano podkladový materiál nevyrábíme, jelikož jsme malá firma, kupujeme si jej od svých partnerů, přitom dbáme na to,aby kvalita byla vysoká. Nu což, nitě také naspřádáme a kupujeme si je již hotové -)). U nití dáváme přednost japonským nitím King Star, pro jejich vysokou kvalitu a německých nití Madeira, protože právě u Madeiry jsou vyráběny matné nitě pro vyšívání. U podkladovéhomateriálu dáváme přednost textilu, který se vyrábí ze zdravotně nezávadných materiálů a aby se vyrábělo v lidských podmínkách. Proto nám při výběru pomáhají certifikáty, které firmy získávají od certifikačních společností, které dohlížejí nad dodržováním jak kvality zpracování, tak kvality prostředí prááce, jako například Öko-Tex Standard 100, Öko-Tex Standard 1000, Vegan, WRAP, Fair Working Conditions. Pokud textil certifikaci má, informaci uvádíme v popisu a nebo dle certifikace lze také vyhledávat na našem eshopu.

 

 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).